Naše další služby

picture

Elektromontáže

Nabízíme Vám různé druhy prací v oboru elektromontáže silnoproud a slaboproud od připojování elektrospotřebičů, jako jsou například varné desky, digestoře apod., úpravy bytových elektroinstalací. Dále provádíme nové elektroinstalace v bytech, domech nebo průmyslových objektech.

picture

picture

Instalatérské práce

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti instalatérských prací - montáže, opravy, rekonstrukce a údržbu vodo instalačních zařízení v bytech, rodinných i panelových domech a výrobních či administrativních budovách. Provádíme drobné instalatérské práce i práce většího rozsahu.

picture

picture

Stavební práce

Poskytujeme zákazníkům kvalitní stavební práce a služby v domluvených termínech. Mezi nejdůležitější zásady firmy pro spokojenost zákazníků patří analýza skutečných potřeb zákazníka a následná konkurenceschopná cenová nabídka, která je prováděna zdarma. Proto si zakládáme na individuálním přístupu ke každému klientovi.

picture

picture

Hodinový manžel

Nabízíme profesionální služby hodinový manžel, který zvládne potřebné práce několika oborů. Tyto práce využívají lidé, kteří mají na údržbu a opravy domu, domácnosti či zahrady mají málo času, nebo jim nerozumí. Dále je tato služba vhodná pro starší lidi, kteří už nejsou schopni určité věci sami zvládnout.

picture

Navigace

 

Rychlý kontakt

603 543 113
Turnovská 166
Sobotka 507 43
bures.penzion@dragon.cz
Web: www.bk-power.cz

-Petr Bureš

Email Newsletter

Pokud chcete být pravidelně informováni o našich nabídkách, zaregistrujte svůj email

Kontaktujte nás

Telefon: +420 603 543 113
Email: bures.penzion@dragon.cz
Adresa: Turnovská 166, Sobotka 507 43
Web: www.bk-power.cz